Kanada Konsolosluğu Resmi web sitesi değildir, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan site sahibi sorumlu tutulamaz.

Kanada

Can Plus Vizesi

Can Plus vizesi, geçici bir süre için Kanada’da ikamet etmek isteyen kişilerin vize başvurularında hızlandırılmış işlem hakkı tanıyan ve Kanada’ya özel bir vize türüdür.

Başvuru sahiplerinin Kanada’da 6 ay süre ile ikamet edebilmelerini sağlayan ziyaret vizesi için uygulanması gereken adımlara göre, Can Plus vizesine uygun olan kişilerin başvuruları daha hızlı bir şekilde işlem görmektedir.

Bu bölümünde Kanada Can Plus vizesi ile ilgili bilgileri ve Kanada Can Plus vize şartları hakkında aklınıza takılan soruları sizler için hazırladık.

Can Plus Vizesi

Nedir?

Daha önce Kanada’ya ziyaret etmiş olan kişilerin yada vize başvurusu sırasında geçerli olan bir ABD vizesine sahip olan kişilerin vize başvurularının daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayan vize türüne Kanada Can Plus vizesi adı verilmektedir.

Can Plus Vizesi

Şartları Nelerdir?

Kanada Can Plus vizesi başvurunuzu yapabilmeniz için karşılamanız gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bunlar;

Yukarıda belirtilen hususlar dışında hazırlamanız gereken evrakların eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Bu bilgiler dışında aklınıza takılan soruların cevaplarına uzman danışmanlarımız ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Can Plus Vizesi Başvurusu

Nasıl Yapılır?

Kanada Can Plus vize başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için uygulayabileceğiniz iki yoldan bahsedeceğiz. Bunlardan riskli olanla başlamak gerekirse, vize başvurunuz için randevu almakla birlikte tüm süreci ve adımları tek başınıza yapabileceğiniz bir yol izleyebilirsiniz. Riskli olma sebebi ise; evrak hazırlama aşamasında yaşanabilecek kargaşada paniklemeniz yada kısıtlı olan zamanı olumlu kullanamamanız olarak gösterilebilir. Çünkü bu nedenlerden dolayı yapılacak hatalar size vize reddi olarak geri dönecektir.

Daha az riskli olan diğer bir yol ise; vize merkezi üzerinden profesyonel danışmanlarla birlikte süreci yönetmektir. Bu şekilde yapılan başvurularda uzman danışmanlardan alınacak destekler sayesinde zamanı olumu kullanabilirsiniz. Ayrıca evrak hazırlama aşamasında doğru ve hızlı bir şekilde kargaşa yaşamadan evraklarınızı tamamlayarak başvuru sürecinizi sonuçlandırabilirsiniz. Verdiğimiz bu bilgiler dışında aklınıza takılabilecek her türlü soru için yine uzman danışmanlarımız ile iletişim kurarak en güncel ve doğru cevapları alabilirsiniz.

Can Plus Vizesi İçin Gerekli

Evraklar Nelerdir?

Kanada Can Plus vize başvurularınızda hazırlamanız gereken evraklar aşağıda listelenmiştir. Bunlar;

Belirtilen bu evraklar dışında resmi kurumların gerekli gördüğü durumlarda farklı evrakları da talep edebileceğini hatırlatmak isteriz. Evraklarınızı hazırlama aşamasında sakin kalmanız hata riskinizi en aza indireceği için çok önemlidir. Ayrıca destek almak istediğiniz durumlarda uzman danışmanlarımıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Can Plus Vizesi İle Birlikte Sahip Olunan

Haklar Nelerdir?

Kanada Can Plus vizesi ile sahip olabileceğiniz bazı ayrıcalıklar bulunmaktadır. Bu ayrıcalıklar;

Can Plus Vizesi

Kaç Günde Çıkar?

Kanada Can Plus vizesi için hazırlamanız gereken resmi evraklarda ve resmi kurumlara verdiğiniz beyanlarda herhangi bir problem olmaması durumunda vize başvurunuz ortalama 15-20 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.

Vizenizin sonuçlanma süresi diplomatik temsilciliklerin yoğunluğuna ve resmi tatil günlerine göre değişmektedir.

Can Plus Vizesi İşlemlerinde

Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Kanada Can Plus vize başvurunuzda hazırlanması gereken evraklar ve resmi kurumlarla yapılan görüşmelerde vereceğiniz beyanlar sürecin olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir. Başvuru süreciniz boyunca aşağıda belirtilen hususlara dikkat etmeniz gerekmekte ve bu hususlarda yapılacak en küçük bir hatada başvurunuzun vize reddi ile sonuçlanacağınız unutmamalısınız.

Yukarıda belirtilen bu hususlara dikkat edilmesi durumunda başvurunuzun olumsuz sonuçlanma riski oldukça az olacaktır. Ayrıca vize danışmanlık merkezimiz ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımız ile birlikte süreci kontrol altında tutmanız sayesinde zamanı lehinize kullanabilir ve süreçteki tüm adımları doğru ve eksiksiz tamamlayabilirsiniz.

Can Plus Vizesi

2022 Ücreti Nedir?

Her yıl düzenli olarak konsoloslukların vize ücretlerinde yapmış oldukları değişiklikler olmaktadır. Bunun dışında Kanada Can Plus vize başvurularında başvuru sahibinin yaşına ve vizenin süresine göre ücretler farklılık göstermektedir. İnternet üzerinden yapılan vize ücreti araştırmalarında farklı rakamlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bunun sebebi ise; ücret kontrolü yapılan web sayfasının güncel veriler içermemesi yada verilen ücretlerin içerisinde vize merkezlerinin hizmet bedellerinin eklenmesini örnek gösterebiliriz.

Kanada Can Plus vize ücreti web sitemizde yer alan Kanada vize ücretleri sayfasından kontrol edilebileceği gibi güncel vize ücretleri ve gerekli belgelerden haberdar olmak için profesyonel danışmanlık desteği veren uzman ekibimizden herhangi bir ücret ödemeden bilgi alarak başvuru sürecinizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Web sitemizin bu sayfasında sizlere vize başvuru sürecinizde Can Plus vizesi işlemlerinizi yaparken aklınıza takılabilecek;


Can plus vizesi nedir?
Can plus vizesi şartları nelerdir?
Can plus vizesi başvurusunu nasıl yaparım?
Can plus vizesi için gerekli evraklar nelerdir?
Can plus vizesi ile hangi haklara sahip olabilirim?
Can plus vizesi kaç günde çıkar?
Can Plus Vizesi başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Can plus vizesi ücretleri nedir?

gibi sorularınızın cevaplarını vermeye çalıştık. Bu bilgilerin haricinde vize merkezimizle iletişime geçerek konusunda uzman vize danışmanlarımızdan güncel ve detaylı bilgiye ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Kanada

Elektronik Vize

Online Vize başvurularında uzun süreli ve yorucu bürokratik işlemleri kolaylaştırmak, zamandan tasarruf etmek ve kapıda vize alınan ülkelerde havaalanlarında oluşan uzun kuyruklara alternatif olarak uygulanmaya başlanan türdür E-vize. Bu vize türüne internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Daha çok turistik ve ticari geziler için verilen e-vize / elektronik vize, diğer vize türleri için uygulanmamaktadır.
Kanada elektronik vize veren ülkeler arasında bulunmamaktadır. Kanada hükümetinin e-vize ile ilgili çalışmaları olması durumunda, sizlere en güncel bilgileri yine sayfamızda vereceğiz.